AUTOŠKOLA

Autoškola SOU-s pôsobí v Trnave od roku 1991. Ponúkame výcvik žiadateľov o vodičské oprávnenie skupiny A, B a ich kombináciu.
    Autoškola disponuje modernými učebnými pomôckami, autocvičiskom, autotrenažérom, tromi osobnými automobilmi a dvomi motocyklami ako i tímom skúsených inštruktorov.
Ceny výcviku garantujeme ako sú v deň podania žiadosti.

Cenník:
1. Ceny pre verejnosť
Kondičné jazdy
9 900,-Sk
13 000,-Sk
230,-Sk

2. Ceny v učebnom odbore MOCMV
6 500,-Sk
7 500,-Sk
3. Ceny pre žiakov a študentov z iných škôl
9 500,-Sk
12 600,-Sk

Tlačivá:
1. Žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia Žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia vo formáte Microsoft Word Žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia vo formáte Microsoft Excel
2. Výpis z evidenčnej karty vodiča – žiadosť
3. Záver o lekárskej prehliadke vodiča
Výcvikové kurzy
  • poriadame výcvikové kurzy skupiny A, B, A+B
  • dĺžka trvania kurzu 8-12 týždňov podľa individuálnych schopností uchádzača
  • teoretická, zdravotnícka a technická príprava prebieha v priestoroch SOU-strojárskeho Trnava
  • praktická príprava je vykonávaná na vozidlách Škoda Fabia, Škoda Felícia, Škoda Octávia a dvoch motocykloch v mestskej i mimomestskej premávke
Kondičné jazdy
Pre vodičov, ktorí po absolvovaní výcvikového kurzu dlhšiu dobu nejazdili resp. potrebujú získať sebadôveru, ponúkame možnosť kondičných jázd v mestskej i mimomestskej premávke na opätovné získanie zručnosti a istoty pre skupinu B a A.

Cena „B“ skupina 90 minút 440,-Sk

Preškolenie z vyhlášky č.208/1991 Zb. SÚBP
Pre zamestnávateľov všetkých typov organizácií zabezpečujeme kvalifikovaným školiteľom povinné školenia vodičov referenčných vozidiel, vodičov z povolania, mechanikov a vedúcich pracovníkov z Vyhlášky č.208/1991 Zb. SÚBP.